09120210913 شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۷

ویزای ازدواج و ویزای نامزدی انگلستان

ویزای #ازدواج و ویزای #نامزدی #انگلستان

📌📌شرط اولیه در درخواست ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان تمکن مالی است:

حقوق دریافتی شخص کمتر از 18600پوند برای دونفر نباشد

📌طرفین باید ثابت کنند که رابطه آنها واقعی است و هدف آنها از ازدواج ،صرفا کسب اقامت انگلستان نیست. اثبات این ادعا برای متقاضیانی که ساکن انگلستان هستند بسیار ساده تر است.

✅ویزای نامزدی انگلستان:

الف )ویزای نامزدی معمولی:

📌در ویزای نامزدی معمولی انگلستان پس از اثبات دارا بودن شرایط لازم به شما یک ویزای شش ماهه داده خواهد شد و شما در این شش ماه فرصت خواهید داشت که با هم ازدواج کنید. متقاضی باید امکان ذاتی ثبت ازدواج را داشته باشد و فراموش نکنید که چند همسری در انگلستان نه تنها قانونی نیست بلکه جرم محسوب میشود پس وضعیت تاهل فرد متقاضی باید کاملا روشن باشد و اگر فرد متقاضی مطلقه و یا بیوه باشد می بایست مدارک لازم را ارائه دهد. در این ویزا بعد از اخذ ویزای شش ماهه ،فرد به انگلستان رفته و فرصت می یابد آنجا ازدواج کند و سپس یک ویزای سه ساله دریافت کند و یا اینکه اصلا ازدواج نکرده و به کشورش بازگردد.

ب)ویزای نامزدی ویزیتوری:

📌در ویزای نامزدی ویزیتوری به فرد یک ویزای شش ماهه داده میشود تا او به انگلستان رفته و در آنجا ازدواج کند و سپس به کشور خودش برگردد و بعد از طریق کشور خودش ویزای سه ساله ی ازدواج را دریافت کند که البته در حال حاضر این نوع از ویزا برای ایرانی ها مقدور نیست.
متقاضی باید ثابت کند که قبل از انقضای مهلت ویزا کشور انگستان را ترک خواهد کرد و این که در طول مدت زمان اقامت خود در کشور انگلستان بدون اشتغال در این کشور و یا دریافت کمکهای دولتی استطاعت پرداخت هزینه های خود را خواهد داشت.
موسسه حقوقی دکتر علوی 09120210913